سفر یادگیری من از سخنرانی

امروز بسیار خوشحالم که رسمی پادکست های خودم را به اشتراک میگذارم. ماموریتم در کشورم تنها انکشاف فرصت های یادگیری و به پیش رفتن است. بسیار از اساتید گرانقدر و مدرس های سخنرانی و فن‌بیان را در کشورم میبینم اما هیچ کدام شان چنین خدماتی را پیشکش نمیدهد. نمیدانم چرا!

این بار پادکست های من بنام «پادکست قدتنمدانه صحبت کنید» است. آرزو داشتم که بصورت منظم چنین خدمت به مردم عزیزم انجام بدهم. از این به بعد منتظر پادکست های ما باشید.

سفر یادگیری سخنرانی من چگونه آغاز شد؟

طبق که به قسمت اول این پادکست توضیح میدهم. یادگیری من اول با کتاب شروع شد. کتاب از Dale Carnegie و Brain Tracy. این ها کتاب های عالی است. به تک تکی از شما پیشنهاد میکنم بخوانید. اول خودم تیوری میخواندم زیاد تمرین نداشتم. اما بعد از اینکه دچار مشکل شدم و بعضی از سخنرانی ها را تجربه کردم، بعد فهمیدم که باید تمرین هم کرد.

بعد مدتی که تمرین کردم فلم و صوت های آموزشی را در دسترس قرار دادم. از یوتیوب و از بعضی کانال های فارسی آموزش دریافت میکردم. همچین با بسیار از اساتید ایرانی، آمریکای، استرالیایی، بریتانیای آشنا شدم. از آن به بعد آموزش آنها را دنبال کردم.

تنها یک چیزی را میخواهم انجام بدهید که چکیده از تمام دوره، کتاب و آموزشی های صوتی و تصویری است. اگر میخواهید سخنرانی قدرتمند شوید. تلفن تان را بردارید و صحبت کنید و در حین صحبت از خودتان فلم بگیرید. بعد فلم تان را مرور کنید و باز هم انجام بدهید. در هر یک از فلم گیری ها کوشش کنید عیب تان را اصلاح کنید. تمام.

جان محمد اختیاری

برای دانلود کردن یا گوش کردن کلید های پایین را بزنید:

قدرتمندانه صحبت کنید – قسمت یکم – سفر یادگیری من از سخنرانی

نظر تان درباره این پادکست چیست؟ لطفا به ما کمک کنید تا بهتر به شما کمک کنیم!

One thought on “سفر یادگیری من از سخنرانی

  1. محراب says:

    سلام.آفرین جان محمد.انشاءالله موفق باشی در تمام صحنه ها و لحظات برادر.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *